Informacji o projekcie ciąg dalszy!

Na wstępie muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony faktem, że nasz pomysł na stworzenie forum został przyjęty dosyć pozytywnie wśród naszych znajomych. Otrzymałem wiele miłych i zachęcających do pracy wiadomości od osób, które nigdy jakoś specjalnie nie wspierały idei tworzenia platform poświęconych dyskusji. Daje mi to podstawy do myślenia, że nasz projekt może odnieść spory sukces, jeżeli już na samym starcie zainteresował osoby, które teoretycznie nie były naszym targetem!

Czas na małe podsumowanie. W tydzień po rozesłaniu prawie 11 tysięcy maili oraz publikacji notki tutaj oraz u drasa mamy kilka naprawdę ciekawych pomysłów na domenę oraz wstępny zarys składu kadry forum. Ponadto dostałem ogrom propozycji, oczekiwań oraz  uwag. Dzięki temu zmieniłem pogląd na kilka dosyć ważnych spraw dotyczących forum i jestem przekonany, że uczyni to nasz projekt jeszcze ciekawszym i wartym uwagi! Nie byłoby to możliwe gdyby nie Wasz czynny udział oraz chęć współtworzenia tego projektu. Mamy nadzieję, że dalej będziecie nas wspierać, a w przyszłości czynnie uczestniczyć w życiu forum!

Postanowiłem, że na czas realizacji projektu mój blog stanie się głównym źródłem informacji i właśnie tutaj będą publikowane wszelkie niusy. Niebawem powstanie tutaj specjalna podstrona, na której będzie można podejrzeć aktualny postęp prac nad forum. Wszyscy, którzy nie lubią wysyłania maili będą mogli podzielić się swoimi uwagami za pomocą komentarzy do wpisów lub samej podstrony.

Już niebawem pojawi się lista proponowanych nazw domen i mamy nadzieję, że pomożecie nam wybrać najbardziej atrakcyjną!

Przypominam, że wszelkie propozycje możecie wysyłać na adres wojciechowski.damian91@gmail.com

Pozdrawiamy
Damian Wojciechowski oraz Paweł Orzech

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: